برای رفع گرفتگی رگ های قلب چه می توان کرد

بسته شدن رگهای قلب چه عوارضی دارد

برای رفع گرفتگی رگ های قلب چه می توان کرد

برای رفع گرفتگی رگ های قلب چه می توان کرد؟

با خواندن این مقاله روش های باز کردن رگ های تنگ قلب آشنا می شوید و می توانید در انتخاب روش باز کردن رگ های قلب به اطرافیان کمک کنید.
در روش بالون- استنت از داخل عروق با بالون ابتدا تنگی داخل رگ کاهش می یابد و سپس با فنر تنگی کاملاً از بین می رود. البته در عروق کوچک فرعی گاهی اوقات بالون به تنهایی کافی است.

در افرادی که تنگی های بسیار متعدد در رگ های قلب دارند یا رگ های قلب به دلیل رسوب آهک بسیار سفت شده اند، عموماً جراحی باز قلب و پیوند رگ های قلب انجام می شود.
من با سابقه بیشتر از 10 سال در باز کردن عروق قلب می توانم تقریباً تمام تنگی های عروق قلب را برطرف نمایم و بیمار را از عمل باز قلب و سکته قلبی و گشادی قلب نجات دهم.
گرفتگی رگ های قلب باعث اختلال در رسیدن خون به عضله قلب می شود و در نتیجه اکسیژن و مواد غذایی ضروری به عضله قلب نمی رسد و باعث سکته قلبی، ضعف عضله قلب، گشادی قلب و درد قفسه سینه می شود.

گرفتگی رگ های قلب را با 2 روش جراحی و بالون- استنت (فنر قلبی) رفع کرد.
در روش جراحی عموماً با باز کردن استخوان جناغ پیوند رگ بر روی رگ های مسدود انجام می شود و خونرسانی مجدداً برقرار می شود.
اگر مطلب فوق برای شما مفید بود لطفاً سؤالات و نظرات خود را برای ما بنویسید.

 

درمان گرفتگی رگهای قلب

عوارض گرفتگی رگ های قلب

با خواندن این مقاله با آثار ناشی از گرفتگی رگ های قلب آشنا می شوید و متوجه اهمیت آن می گردید و می توانید اطرافیانشان را آگاه کنید.
در صورتی که خود شما یا اطرافیانتان دچار گرفتگی رگ قلب هستید می توانم با باز کردن رگ قلب شما از عوارض گرفتگی رگ قلب نجاتتان دهم.
منظور از گرفتگی رگ های قلب ایجاد تنگی یا انسداد کامل در سرخ رگ هایی که به عضله قلب خون رسانی می کنند می باشد. خونی که در سرخ رگ های قلب جریان دارد حاوی اکسیژن و مواد غذایی ضروری برای فعالیت عضله قلب می باشد و مواد زائد مثل دی اکسید کربن را هم از عضله قلب خارج می کند. اگر در سرخ رگ های قلب ایجاد تنگی یا انسداد کامل شود رساندن اکسیژن و مواد غذایی ضروری به عضله دچار اختلال می شود. این اختلال در رساندن اکسیژن و مواد غذایی به عضله قلب باعث درد قفسه سینه و آسیب به عضله قلب و ضعف عضله قلب می گردد.
آیا این مطلب برای شما مفید بود و به بعضی سؤالات که در ذهن داشتید پاسخ داد؟ لطفاً برای ما نظر خود را بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشتهٔ پیشین
تفاوت بالون رگ قلب با فنر قلب
نوشتهٔ بعدی
بزرگ شدن یا گشاد شدن قلب

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button